• office@allianceauto.ro
  • 0241.698.044
  • Soseaua Mangaliei, nr. 74, Constanta

Alliance Auto Development SRL

Dealer autorizat Ford


Adresă:  Soseaua Mangaliei, nr. 74, Constanta


Program Showroom
Luni-Vineri : 09:00 – 18:30
Sâmbătă : 09:00 – 14:00

Program Service
Luni-Vineri : 08:30 – 17:00
Sâmbătă : 08:30 – 13:00


Tel: 0241.698.044
Fax: +4 0241589793
Email : office@allianceauto.ro


Contact Vânzări:

Ciprian Popovici  |  Specialist flote  |  0752.144.585 - ciprian.popovici@allianceauto.ro

Gheorghe Nicolae  |  Consultant vânzări  | gheorghe.nicolae@allianceauto.ro

Paul Ivan  |  Consultant vânzări  |  0722.437.472 - paul.ivan@allianceauto.ro


Contact Vânzări Autovehicule Rulate

Mihut Voinea  |  Consultant vânzări  auto rulate  |  0752.144.580 - mihut.voinea@allianceauto.ro


Contact Recepție Mecanică:

Adrian Voicheci  |  Director Service  |  0752.144.583 - adrian.voicheci@allianceauto.ro

Edvin Iusuf  |  Consilier Receptie Service  |  0752.037.144 - edvin.iusuf@allianceauto.ro


Contact Garanţii:

Mugur Georgescu  |  Specialist Garantii  |  0752.037.119 - pieseschimb2@allianceauto.ro


Contact Recepție Tinichigerie-Vopsitorie:

Erol Curti  |  Director Tinichigerie  |  0755.141.366 - erol.curti@allianceauto.ro


Contact Piese de schimb:

Sergiu Scrinic  |  Consilier Piese Schimb  |  0756.163.860 - sergiu.scrinic@allianceauto.ro